0
0

OFF-WHITE

-70%
Off-White топ
-70%
Off-White шапка
-70%
Off-White шапка
-50%
Ремінь Off-White
-50%
Кольцо Off-White
-70%
Штани Off-White
-70%
Костюм Off-White

Історія бренду Off-White (читається як Оф-Вайт) цікава, але ще цікавішим є її дизайнер. Заснований американським хлопцем Virgil Abloh (Вірджіл Абло), з 2013 року міланський лейбл відкрив виставкові зали в 15 місцях по всьому світу і зберіг зірковий склад клієнтів. Маючи ступінь магістра в галузі архітектури, хто б міг подумати, що різкий поворот Abloh до проектування преміальної вуличної одягу може принести такий успіх?

Він не лише дизайнер, але й діджей і режисер, який у минулому році представив музичне відео для репера Lil Uzi Vert (Ліл Узі Верт). І, найголовніше, він відомий як креативний директор компанії Kanye West (Каньє Уест). Абло - важлива особистість на вуличній і музичній сцені.

Але те, що робить художник з OFF-WHITE це щось - він вирощує свого роду авангардний і культовий одяг, який об'єднує вуличну культуру з преміальним стилем, досягаючи гармонії між двома крайнощами. Назва бренду говорить сама за себе - він визначається як зона сірого кольору між чорним і білим. Абло експериментує з отриманням класичного силуету в новому напрямку, що задовольняє молоде покоління.

Хоча Abloh є єдиним дизайнером свого бренду, він рідко працює один, щоб підтримувати чудові результати. Протягом багатьох років його партнерські відносини з такими, як Levi's, Moncler і Nike, тримали міланський бренд в центрі вуличного одягу. Ці спільні проекти грунтовно відображають дух цього бренду, знову віддаючи данину поваги класичним силуетом з власною естетикою Off-White.

Бутік Кастинг являється офіційним представником бренду Off-White. У нас представлений великий вибір взуття та аксесуарів із нової колекції бренду, а також попередні колекції із знижками до -70% outlet. Продавці-консультанти завжди раді допомогти Вам у виборі та підібрати потрібний Вам розмір.

Будьте стильними разом із нами – MOLINARI & KASTING multibrand store