0
0

MARCELO BURLON COUNTY OF MILAN

Новий молодіжний бренд для шанувальників STREET STYLE - MARCELO BURLON COUNTY OF MILAN. Це італійський бренд чоловічого та жіночого одягу, що названий на честь його засновника Марчелло Бурлон. Cам засновник не одразу став дизайнером, все розпочалось із його кар'єри Dj. Якось він сказав: «Я стремился рассказать историю. Люди, приходившие на мои мероприятия чтобы потанцевать, нуждались в чём-то большем. Им нужна была принадлежность к особому сообществу, племени» . Так і зародилась ідея створення власної лінії одягу. Шукав натхнення Марчелло на батьківщині серед мальовничої знайомої місцевості аргентинської Патагонії, повернувшись у Мілан він створив екзотичний символ, який невдовзі проник у атмосферу нічного клубного життя Мілану.

У 2012 році MARCELO BURLON COUNTY OF MILAN був представлений у одному із міланських бутиків з обмеженим тиражем футболок, які розлетілись за декілька днів. Тоді бренд почав розширювати своє виробництво, створюючи колаборації із BORSALINO, NEW ERA, TIMBERLAND та іншими. З'явились бутики у Дубаях, Сінгапурі, Гонконзі, Макао.

Його футболки одягають такі знаменитості як Леброн Джеймс, Pusha T, Drake, Waka Flocka Flame, Meek Mill, The Weeknd, Ніна Кравіц та інші.

Бренд продовжує розвиватись, створювати нові стильні та яскраві колекції, об'єднюючи людей на перехрестях музики, моди, стилю та просто краси.

Сам дизайнер не відносить себе до індустрії моди, вважаючи що його підхід та бачення радикально відрізняється від усього іншого. Важко із цим не погодитись .

Бутик KASTING являється офіційним представником бренду MARCELO BURLON COUNTY OF MILAN. У нас представлений великий вибір одягу та аксесуарів із нової колекції бренду, а також попередні колекції із знижками . Продавці-консультанти завжди раді допомогти Вам у виборі та підібрати потрібний Вам розмір.

Будьте стильними разом із нами – MOLINARI & KASTING multibrand stores.