0
0

Corneliani

-30%
Брюки Corneliani
-30%
Піджак Corneliani
-30%
Піджак Corneliani
-30%
Брюки Corneliani
-30%
Брюки Corneliani
-30%
Брюки Corneliani
-50%
Джемпер Corneliani
-30%
Куртка Corneliani
-30%
Брюки Corneliani
-50%
Челсі CORNELIANI
-50%
Кеди Corneliani

Історія бренду CORNELIANI.

Життєвий шлях бренду Corneliani розпочався на початку ХХ століття, а точніше в 30-і роки. Історія відомих брендів розпочиналась в маленьких сімейних майстернях, і Corneliani не став цьому виключенням. Його засновник Альфредо Корнеліані займався створенням пальто та плащів для сильної половини людства, і в один прекрасний день вирішив відкрити власну справу. Так в невеличкому італійському містечку під назвою Мантуя, з'явилось маленьке ательє - це було першим ательє бренду Corneliani.

Зараз колекція включає в себе весь асортимент товарів, необхідних для того, щоб створити образ сучасного чоловіка - починаючи від пальт і закінчуючи взуттям. Світова слава не з'явилась одразу, пройшло майже 20 років, перед тим як в 1958 році бренд заявив про себе на світовому ринку.

На протязі всієї історії й до тепер, при створені верхнього одягу бренд строго притримується принципів, закладених засновником Альфредом Корнеліані. В першу чергу, це використання високоякісних матеріалів та особлива увага до процесу виробництва.

Незважаючи на стрімкий розвиток технологій, процес виготовлення одягу Corneliani до сьогодні виконується вручну. Для того, щоб плащ або пальто ідеально сиділо по фігурі, в цьому елементі одягу недопустимим є використання статичних елементів, а застосування швейних машин, на думку технологів та дизайнерів бренду, надає виробу твердості. Купуючи предмет гардеробу бренду Corneliani, можна бути впевненим, що ні клеєної основи, ні машинних строчок там не буде.

Не можна вважати бренд лише консервативним. Коли новизна не суперечить принципам компанії, вони із радістю використовують нові технології та матеріали, завдяки чому якість одягу Corneliani лише зростатиме.

2005 рік став особливо успішним для компанії. До цього часу вона отримала всесвітнє визнання та нагороду за успішну роботу у світових масштабах - Premio Qualità Leonardo.

Бутик MOLINARI являється офіційним представником бренду CORNELIANI. У нас в наявності великий вибір одягу та аксесуарів із нової колекції, а також попередні колекції із знижками. Продавці-консультанти завжди раді допомогти Вам у виборі та підібрати потрібний Вам розмір.

Будьте стильними разом із нами!