0
0

DSQUARED2

DSQUARED2 - італійський бренд одягу, аксесуарів та парфумерії заснований у 1994 році канадськими братами-близнюками Dean та Dan Caten. В колекціях проявляється любов до своєї рідної країни - Канади. Кленовий листок вже давно став одним із символів бренду. Поєднання канадської дотепності та італійської якості, а разом із тим увага до деталей - філософія бренду DSQUARED2, яке створило унікальне поняття у світ моди "альтернативна розкіш".

Вже на початку свого шляху DSQUARED2 завоював любов таких відомих музикантів, як Lenny Kravitz, Justin Timberlake, Ricky Martin, Simon Webbe, Robbie Williams. Невдозві і сама поп-зірка Madonnа стала палкою прихильницею бренду, дизайнери виготовили понад 150 сценічних костюмів для співачки та її команди. Слідом за нею були Justin Bieber, Christina Aguilera, Britney Spears та багато інших.

DSQUARED2 - яскравий та смілий стиль, для тих хто не боїться критики та експериментів. Це якісний, комфортний та експресивний бренд. Дизайнери продовжують активно розвивати свій бренд, дивувати прихильників та хейтерів креативними ідеями, вести яскравий та публічний спосіб життя.

Зверніть особливу увагу на джинси даного бренду. JEANS DSQUARED2 is №1 in the WORLD без сумніву. Неважливо це street style чи disco party, sport чи smart casual, та навіть сценічний образ - джинси DSQURED2 ідеально доповнять будь-який стиль.

Бутік Кастинг являється офіційним представником брендуDSQUARED2. У нас представлений великий вибір одягу та аксесуарів із нової колекції бренду, а також попередні колекції із знижками до -70% outlet. Продавці-консультанти завжди раді допомогти Вам у виборі та підібрати потрібний Вам розмір.

Будьте стильними разом із нами - MOLINARI & KASTING multibrand store