0
0

FABIANA FILIPPI

-30%
Сумка Fabiana Filippi
-50%
Туфлі FABIANA FILIPPI

Про Fabiana Filippi у двох словах - лаконічність та елегантність.

Бренд пропонує грати жінкам з модою, все просто: це елегантність без зайвого, витонченість, повага до традицій та постійний пошук нових елементів, вишукані матеріалів і увага до деталей.

Fabiana Filippi бере свій початок ще із 1965 року у італійському містечку Умбрії. Це місце де панує любов до прекрасного і там вони переплітаються із сучасними ідеями. Засновники компанії - Mario і Djacomo Filippi. FF - cімейна компанія, де цінують прості людські взаємовідносини та професійну етику.

Бренд випускає дві лінії одягу: Black Label - більше елегантності та розкоші, White Label - складна та водночас дуже легка.

Дизайнери створюють одяг із натуральних високоякісних матеріалів - кашемір, вовна, шовк, тонкий трикотаж. Поєднання простоти, елегантності та увага до деталей перетворюється у знайомий стиль Fabiana Filippi.

Майстерність - саме те, що дозволяє відрізнити стиль бренду, в ньому поєднали елегантність, красу та високоякісні матеріали.

Бутік MOLINARI являється офіційним представником бренду. У нас представлений великий вибір одягу та аксесуарів із нової колекції, а також попередні колекції із знижками до -70% outlet. Продавці-консультанти завжди раді допомогти Вам у виборі та підібрати потрібний Вам розмір.

Будьте стильними разом із нами.